Aktuality
 

Aktuality

ZSSK CARGO Business 1/2024

04.06.2024 Vážení obchodní partneri, dávame Vám do pozornosti najnovšie správy o najdôležitejších obchodných a technologických novinkách našej spoločnosti, ktoré nájdete v aktuálnom vydaní nášho časopisu ZSSK CARGO Business 1/2024.

Rušňoparáda 2024

27.05.2024 Košická Rušňoparáda má za sebou ďalší úspešný ročník. Tak ako po všetky predchádzajúce roky, ani teraz sme na nej nechýbali. Obrovskému záujmu návštevníkov sa tešili všetky naše vystavené rušne.

Ponuka dopravných prostriedkov na predaj

27.05.2024 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s., ponúka na predaj nepotrebný hnuteľný majetok – cestné motorové vozidlo a vysokozdvižné vozíky. Za účelom preverenia záujmu o predmet predaja uverejnila ponukové listy a informácie k predmetu predaja.

Predstavujeme vám nový dizajn webovej stránky CARGO ŤA CHCE!

14.05.2024 Každý, koho zaujíma budúce uplatnenie v našej spoločnosti, nájde všetky potrebné informácie aj na našej vynovenej webovej stránke https://cargotachce.sk.

Zástupcovia EK v TKD Dobrá a v Čiernej nad Tisou

23.04.2024 22. apríla navštívili TKD Dobrá a prekladisko Čiernu nad Tisou predstavitelia Európskej komisie, útvaru pre mobilitu a dopravu, spolu so štátnou tajomníčkou ministerstva dopravy SR Denisou Žilákovou. ZSSK CARGO hosťom predviedla prekládku viacerých druhov tovarov, od plechov, zvitkov plechov, obilia, paletizovaného tovaru, až po železnú rudu.

Z trosky – cement, z cementu – diaľnice či elektrárne

17.04.2024 Slovensko, krajina bohatá na zásoby vápenca, sa môže hrdiť viacerými veľkými cementárňami, do ktorých sa suroviny a z ktorých sa hotové výrobky vozia ekologicky – po železnici.
© 2024 ZSSK CARGO - Všetky práva vyhradené
ZAYOmedia.com