Predstavujeme vám nový dizajn webovej stránky CARGO ŤA CHCE!

Predstavujeme vám nový dizajn webovej stránky CARGO ŤA CHCE!

Každý, koho zaujíma budúce uplatnenie v našej spoločnosti, nájde všetky potrebné informácie aj na našej vynovenej webovej stránke https://cargotachce.sk


Okrem aktuálne voľných pracovných pozícií tu všetci záujemci nájdu informácie aj o ďalších profesiách (ktoré budú ešte postupne pribúdať), o všetkých benefitoch, ktoré sú spojené so zamestnaním v ZSSK CARGO, o Trainee programe pre čerstvých absolventov škôl a mnohé ďalšie. Prostredníctvom stránky môžu tiež priamo reagovať na konkrétnu obsadzovanú pracovnú ponuku, alebo nám zaslať svoje údaje a životopis do našej databázy uchádzačov, ktorých kontaktujeme s konkrétnymi ponukami zamestnania.

© 2024 ZSSK CARGO - Všetky práva vyhradené
ZAYOmedia.com